Apie mus

APIE MUS
Ilgus amžius žmones žavėjo ne tik gintaro išvaizda, jo išskirtinės savybės, bet ir atsiradimo istorija. Gintaro formavimosi kelias – ilgas ir sudėtingas, siekiantis nuo 1 mln. metų. Vienas seniausių pavyzdžių – dolomito gintaras iš Italijos alpių, kuriam per 230 mln. metų. Tuo tarpu Lietuvoje randamo Baltijos gintaro amžius – 50-55 mln.
Apie gintaro atsiradimą byloja ir graikų legenda, kuri pasakoja, jog saulės dievo sūnui Faidonui žuvus, jo sesės pavirto tuopomis ir pradėjo verkti įspūdingiausiomis auksinėmis ašaromis – gintarais. Graikų laikų legendos tik dar kartą įrodo laikui nepavaldžią gintaro vertę.
Nenuostabu, jog šis Baltijos auksu vadinamas mineralas yra itin vertinamas. Ir ne vien dėl savo naudingųjų savybių. Gintaras gali būti laikomas istorijos bei kultūros metraščiu, kuris formavosi metai po metų, sluoksnis ant sluoksnio, matė ir savyje išsaugojo praeitį, tačiau dabar – jis pasiruošęs dabarčiai.

DES MOS (iš sen. graikų kalbos – ryšys) gintaro gaminiai – tai tarsi laiko kapsulė, jungianti Gintaro Kelio valstybėse gimusias senąsias tradicijas su modernia kasdienybe. DES MOS siūlo originalius, modernius bei netikėtus, tačiau laiko tėkmę išsaugojusius perdirbto (presuoto) ir natūralaus gintaro gaminius.
Gintaro populiarumas kasmet vis didėja, o jo resursai – riboti, todėl labai svarbu atsakingai naudoti kiekvieną gintaro dalelę. DES MOS siūlo šiuolaikiško dizaino presuoto ir natūralaus gintaro gaminius, kurie kuriami naudojant inovatyvias perdirbimo technologijas.
Presuotas gintaras – tai mažos gintaro dalelės, dėl savo smulkumo netinkamos naudoti juvelyrikos produkcijai. Šios dalelės yra sulydomos ir suspaudžiamos į gintaro luitus, iš kurių gimsta originalaus dizaino gaminiai. Taip išsaugomi ir iki paskutinės dalelės panaudojami visi gamtos mums suteikiami turtai.
DES MOS asortimente rasite ne tik perdirbto, bet ir aukščiausios kokybės natūralaus gintaro gaminių. Nuo seniausių laikų gintaras buvo naudojamas ne tik grožiui, bet ir savijautai gerinti. Ar žinojote, jog gintaras – puikus antioksidantas, suteikiantis energijos ir padedantis ilgiau išlikti jauniems?