Grąžinimas

PREKIŲ KEITIMO/GRĄŽINIMO PRAŠYMAS

GRĄŽINAMŲ/KEIČIAMŲ PREKIŲ SĄRAŠAS:*
PIRKĖJO DUOMENYS:
Svarbi informacija: Grąžinama prekė(-ės) turi būti originalioje, tvarkingoje ir nepažeistoje pakuotėje. Prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos. Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta. Grąžinamos prekės turi būti tinkamai paruoštos transportavimui. Aukščiau išvardinti punktai netaikomi, kai Pirkėjas nori prekę grąžinti dėl broko ar kokybės.

Pinigų grąžinimas už kurjerio paslaugas: Pardavėjas turi teisę iš Pirkėjui grąžinamos už prekes sumokėtos sumos išskaityti Pardavėjo dėl prekių pristatymo patirtas išlaidas. Vadovaujantis CK 6.22811 str. 3 d., Pardavėjas neprivalo grąžinti vartotojui papildomų išlaidų, kurios susidarė dėl to, kad vartotojas aiškiai pasirinko kitą negu Pardavėjo pasiūlytas pigiausias pristatymo būdas. Jeigu pirkėjas pasirinko ne pigiausią pristatymo būdą, grąžinant kokybišką prekę, siuntimo/transportavimo išlaidos bus išskaičiuotos iš grąžinamos sumos. Jeigu prekė bus pripažinta nekokybiška, papildomas išlaidas apmokės Des Mos.

* Privalomi laukai

1. PREKIŲ GRĄŽINIMAS
1.1. Kokybiškas internetinėje parduotuvėje www.desmos.lt įsigytas prekes Pirkėjas turi teisę grąžinti per 14 k. d. terminą skaičiuojant nuo prekės(-ių) gavimo dienos.
1.2. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos, vadovaujantis prekių įsigijimo metu galiojančiais Lietuvos Respublikos teisės aktais, kuriais remiantis Pardavėjas atsako už daikto trūkumus, kurie išaiškėja per dvejus metus nuo daikto perdavimo.
1.3. Užsakant papuošalą internetu, remiantis CK 6.22810 str., vartotojo teisė atsisakyti gaminio netaikoma : Sutartims dėl pagal specialius vartotojo nurodymus pagamintų prekių, kurios nėra iš anksto pagamintos, ir kurios gaminamos atsižvelgiant į vartotojo asmeninį pasirinkimą ar nurodymą, arba dėl prekių, kurios yra aiškiai pritaikytos vartotojo asmeninėms reikmėms.
1.4. Remiantis CK 6.356 str., užsakant individualius gaminius ir priėmus užsakytą gaminį atsisakyti gaminio galimybės nėra. Atsisakant gaminio iki perdavimo, sumokėtas avansas nėra grąžinamas.

2. PREKIŲ GRĄŽINIMO TVARKA
2.1. Pirkėjas apie prekių pirkimo ir pardavimo sutarties atsisakymą, ne vėliau kaip per 14 kalendorinių dienų nuo prekių perdavimo Pirkėjui dienos, turi informuojant Pardavėją apie sutarties atsisakymą jo elektroninio pašto adresu info@desmos.lt. Būtina užpildyti PREKIŲ KEITIMO/GRĄŽINIMO PRAŠYMĄ.
2.2. Pirkėjas turi tiesiogiai pildyti grąžinimo formą https://desmos.lt/grazinimas/
2.3. Pardavėjas per 2 darbo dienas el. paštu informuoja pirkėją apie tolimesnius veiksmus.
2.4. Jeigu Pirkėjas prekių pirkimo-pardavimo sutarties atsisako per 14 k. d., grąžinamos prekės papildomas išlaidas (siuntimą) apmoka bei organizuoja Pirkėjas.
2.5. Pirkėjui pageidaujant, Pardavėjas gali sukurti reikiamus dokumentus transportavimui ir apmokėti grąžinamos prekės siuntimo išlaidas, kurios vėliau būtų išskaičiuotos iš bendros grąžinimo sumos.
2.6. Kai pirkėjas prekę grąžina dėl broko ar kokybės, Pardavėjas sukuria reikalingus dokumentus nekokybiškai prekei grąžinti, bei apmoka grąžinamos prekės siuntimo išlaidas.
2.7. Jeigu Pardavėjui, gavus prekę, paaiškėja, jog prekė yra kokybiška ir negali būti pripažinta brokuota, grąžinamos prekės siuntimo išlaidos yra išskaičiuojamos iš bendros grąžinimo sumos.
2.8. Jeigu Pardavėjui, gavus prekę, paaiškėja, jog prekė yra kokybiška ir negali būti pripažinta brokuota, bei yra praėjęs 14 k. d. terminas, prekė Pirkėjui yra grąžinama atgal.

3. GRĄŽINAMOS PREKĖS
3.1. Grąžinama prekė(-ės) turi būti originalioje, tvarkingoje ir nepažeistoje pakuotėje.
3.2. Prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos.
3.3. Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta.
3.4. Grąžinamos prekės turi būti tinkamai paruoštos transportavimui.
3.5. Aukščiau išvardinti punktai netaikomi, kai Pirkėjas nori prekę grąžinti dėl broko ar kokybės.

4. PINIGŲ GRĄŽINIMAS
4.1. Už prekes sumokėta suma grąžinama per 14 dienų nuo prekių gražinimo dienos.
4.2. Pinigai Pirkėjui grąžinami į grąžinimo formoje nurodytą asmeninę banko sąskaitą.
4.3. Jeigu grąžinimo formoje asmeninės banko sąskaitos Pirkėjas nenurodė, pinigai grąžinami į tą pačią banko sąskaitą, iš kurios buvo atliktas mokėjimas už įsigytas prekes.
4.4. Pardavėjas turi teisę iš Pirkėjui grąžinamos už prekes sumokėtos sumos išskaityti Pardavėjo dėl prekių pristatymo patirtas išlaidas. Vadovaujantis CK 6.22811 str. 3 d., Pardavėjas neprivalo grąžinti vartotojui papildomų išlaidų, kurios susidarė dėl to, kad vartotojas aiškiai pasirinko kitą negu Pardavėjo pasiūlytas pigiausias pristatymo būdas. Jeigu pirkėjas pasirinko ne pigiausią pristatymo būdą, grąžinant kokybišką prekę, siuntimo/transportavimo išlaidos bus išskaičiuotos iš grąžinamos sumos.
4.5. Jeigu prekė bus pripažinta nekokybiška, papildomas išlaidas apmokės „Des Mos“.

5. GINČAI
5.1. Kilus problemoms dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos, kreipkitės el. paštu info@desmos.lt. arba tel. +370 68427525.
5.2. Taip pat turite galimybę pateikti prašymą/skundą Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (svetainės adresas – www.vvtat.lt ).