Pristatymas

PREKIŲ PRISTATYMAS
1. Prekės visoje Lietuvoje pristatomos per 1 – 3 darbo dienas.
2. Prekės į užsienį pristatomos per 5 – 14 darbo dienų.
3. Užsakant prekių pristatymą Lietuvoje Pirkėjas gali pasirinkti užsakytas prekes:
4. Atsiimti pasirinktame paštomate (DPD, Omniva, LP Express).
5. Pirkėjo nurodytu adresu prekes pristatant kurjeriui (LETUVOS PAŠTAS).

6. Užsakant prekių pristatymą į užsienį Prekės bus pristatomos Pirkėjo nurodytu adresu. Pardavėjas pats pasirenka kurios kurjerių kompanijos paslaugomis naudotis atsižvelgiant į terminus bei ekonominius aspektus.
7. Pirkėjas, pasirinkęs prekių pristatymo per kurjerį būdą, įsipareigoja nurodyti tikslų prekių pristatymo adresą ir atsiimti prekes su kurjeriu suderintu pristatymo laiku.
8. Prekės, kurios Pirkėjui pristatomos į paštomatą, gali būti atsiimamos visą parą. Prekės iš terminalo turi būti atsiimtos ne vėliau kaip per paštomatų operatoriaus nurodytą saugojimo terminą. 
9. Pirkėjas, atskleisdamas užsakymo numerį arba paštomato durelių kodą kitam asmeniui, įskaitant tuos atvejus kai apsipirkimo metu Pirkėjas nurodo klaidingą telefono numerį, prisiima atsakomybę ir neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo klaidingam gavėjui.
10. Pirkėjas, prieš pasirašydamas prekių pristatymo dokumentus, turi apžiūrėti siuntos išorinės prekės pakuotės būklę ir, jeigu ji yra pažeista, pirkėjas turi teisę apžiūrėti užsakymo turinį bei jo kokybė. Jeigu Pirkėjas pastebėjo prekių trūkumų arba siuntos ir užsakymo neatitikimų, Pirkėjas privalo nepriimti prekių bei apie tai informuoti Pardavėją šiose Taisyklėse nurodytu telefono numeriu arba elektroninio pašto adresu.