Taisyklės

1. BENDROSIOS NUOSTATOS
1.1. Pirkti elektroninėje parduotuvėje www.desmos.lt gali visi juridiniai ir fiziniai asmenys. Nepilnamečiai asmenys nuo 14 iki 18 m., apsiperkantys elektroninėje parduotuvėje, turi turėti tėvų sutikimą.
1.2. Pardavėjas gali laikinai arba iš viso nutraukti elektroninės parduotuvės veiklą, apie tai iš anksto nepranešęs Pirkėjui.
1.3. Pardavėjas pasilieka teisę bet kada apriboti Pirkėjo galimybes naudotis elektronine parduotuve, apie tai iš anksto nepranešęs Pirkėjui.
1.4. Pardavėjas turi teisę bet kuriuo metu pakeisti, taisyti ar papildyti šias taisykles. Pirkėjas, kiekvieną kartą naudodamasis elektroninės parduotuvės paslaugomis, įsipareigoja susipažinti su taisyklėmis ir jų aktualia redakcija.
1.5. Pirkėjas, pateikdamas užsakymą elektroninėje parduotuvėje be registracijos, patvirtina, kad yra tinkamai susipažinęs su taisyklėmis ir privatumo politika, bei įsipareigoja jų laikytis.
1.6. Pirkėjui nesutikus su elektroninės parduotuvės taisyklėmis ir privatumo politika, užsakymo pateikimas ir prekių įsigijimas yra negalimas.
1.7. Pirkėjas atsako už tai, kad elektroninėje parduotuvėje pateikti Pirkėjo duomenys būtų tikslūs, teisingi ir išsamūs.
1.8. Pasikeitus Pirkėjo asmens duomenims, tokiems kaip: adresas, telefono numeris ar kt., Pirkėjas privalo apie tai informuoti pardavėją el. paštu info@desmos.lt. Kitu atveju, pardavėjas neprisiima atsakomybės už negautas siuntas, nepristatytas prekes ar kitas dėl to kylančias pasekmes.

2. PREKIŲ UŽSAKYMAS
2.1. Pirkėjas, norėdamas įsigyti elektroninėje parduotuvėje esančias prekes, turi jas įsidėti į savo pirkinių krepšelį, pasirinkti norimą kiekį, suvesti privalomus laukus, būtinus užsakymui įgyvendinti, ir iš anksto apmokėti savo užsakymą.
2.2. Elektroninėje parduotuvėje pirkimo–pardavimo sutartis laikoma sudaryta nuo to momento, kai klientas atlieka sėkmingą apmokėjimą už prekes.
2.3. Prekės laikomos užsakytomis, kai Pirkėjas pirkimo metu nurodytu elektroninio pašto adresu gauna patvirtinimą apie sėkmingai atliktą mokėjimą. Apmokėjimas yra laikomas atliktu nuo to momento, kai lėšos faktiškai įskaitomos į Pardavėjo banko sąskaitą.
2.4. Klientui pageidaujant, užsakymą galima pateikti el. paštu, jį apmokant pagal išankstinę PVM sąskaitą-faktūrą. Pirkėjas gali kreiptis el. paštu info@desmos.lt arba telefonu +370 684 27525.
2.5. Užsakymo įgyvendinimo terminas skaičiuojamas nuo sėkmingo apmokėjimo dienos, t. y. nuo pirkimo-pardavimo sutarties sudarymo momento.
2.6. Pirkėjui per 2 d. d. nesumokėjus nustatyto mokesčio, užsakymas yra atšaukiamas.
2.7. Pirkėjas visiškai atsako už jo užsakymo metu pateiktų duomenų teisingumą.

3. ATSISKAITYMO BŪDAI
3.1. Elektroninėje parduotuvėje įsigyti prekes galima tik iš anksto už jas sumokėjus (išskyrus atvejus, kai Pirkėjas pageidauja už prekes sumokėti pagal išankstinę sąskaitą-faktūrą; žr. 2.4. punktą).
3.2. Pirkėjas, pateikdamas užsakymą elektroninėje parduotuvėje, gali atsiskaityti naudodamasis šiomis mokėjimų sistemomis:
       3.2.1. „Paysera“;
       3.2.2. „PayPal“.

4. PREKIŲ PRISTATYMAS
4.1. Prekės visoje Lietuvoje pristatomos per 1–3 darbo dienas.
4.2. Prekės į užsienį pristatomos per 5–14 darbo dienų.
4.3. Užsakant prekių pristatymą Lietuvoje, Pirkėjas gali pasirinkti užsakytas prekes:
4.3.1. Atsiimti pasirinktame paštomate (DPD, Omniva, LP Express).
4.3.2. Pirkėjo nurodytu adresu prekes pristatyti kurjeriu (LIETUVOS PAŠTAS).

4.4. Užsakant prekių pristatymą į užsienį, Prekės pristatomos Pirkėjo nurodytu adresu. Pardavėjas pats pasirenka, kurios kurjerių kompanijos paslaugomis naudotis, atsižvelgiant į terminus bei ekonominius aspektus.
4.5. Pirkėjas, pasirinkęs prekių pristatymo būdą kurjeriu, įsipareigoja nurodyti tikslų prekių pristatymo adresą. Pirkėjas atsiimti prekes turi su kurjeriu suderintu pristatymo laiku.
4.6. Prekės, kurios Pirkėjui pristatomos į paštomatą, gali būti atsiimamos visą parą. Prekės iš terminalo turi būti atsiimtos ne vėliau kaip per paštomatų operatoriaus nurodytą saugojimo terminą.
4.7. Pirkėjas, atskleisdamas užsakymo numerį arba paštomato durelių kodą kitam asmeniui, įskaitant tuos atvejus, kai apsipirkimo metu Pirkėjas nurodo klaidingą telefono numerį, prisiima atsakomybę ir neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo klaidingam gavėjui.
4.8. Pirkėjas, prieš pasirašydamas prekių pristatymo dokumentus, turi apžiūrėti siuntos išorinės pakuotės būklę ir, jeigu ji yra pažeista, Pirkėjas turi teisę apžiūrėti užsakymo turinį bei jo kokybę. Jeigu Pirkėjas pastebėjo prekių trūkumų arba siuntos ir užsakymo neatitikimų, Pirkėjas privalo nepriimti prekių bei apie tai informuoti Pardavėją šiose Taisyklėse nurodytu telefono numeriu arba elektroninio pašto adresu.

5. DOVANŲ KUPONAI IR NUOLAIDOS KODAI
5.1. Dovanų kuponus norimai sumai Pirkėjas gali įsigyti čia https://desmos.lt/produkto-kategorija/dovanu-kuponai/
5.2. „Des Mos“ dovanų kupono galiojimo terminas yra 1 metai nuo pirkimo–pardavimo sutarties sudarymo dienos (žr. 2.2. taisyklių punktą).
5.3. Dovanų kuponas yra vienkartinis ir gali būti panaudotas vieną kartą.
5.4. Panaudojus ne pilną dovanų kupono sumą, likusi suma Pirkėjui negrąžinama.
5.5. Jei suformuotas prekių krepšelis didesnis už dovanų kupono sumą, trūkstamą sumos dalį apmoka Pirkėjas.
5.6. Dovanų kuponas negrąžinamas, nekeičiamas ir nepratęsiamas.
5.7. Pardavėjas pasilieka teisę sukurti nuolaidos kodus. Jų taisyklės ir terminai yra individualūs.
5.8. Pardavėjas, siųsdamas nuolaidos kodą Pirkėjui, įsipareigoja aiškiai ir suprantamai informuoti Pirkėją apie nuolaidos kodo sąlygas, galiojimo terminą, nuolaidos sumą ir kt.
5.9. Užsakymo atšaukimas ir grąžinimas, kai už prekę buvo atsiskaityta dovanų kuponu:
5.9.1 Užsakymo atšaukimo arba užsakymo grąžinimo atveju Pirkėjui pinigai nėra grąžinami. Jam grąžinamas dovanų kuponas tai pačiai sumai.
5.9.2 Jeigu už užsakymą buvo primokėta grynaisiais pinigais, tokia pat sumos dalis grąžinama į Pirkėjo nurodytą banko sąskaitą.

6. ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS
6.1. Asmens duomenys tvarkomi vadovaujantis Privatumo pranešimu, kuris skelbiamas interneto svetainėje www.desmos.lt .

7. SKUNDAI
7.1. Pirkėjas, pageidaudamas pateikti skundą, gali kreiptis Pardavėją el. pašto adresu info@desmos.lt . Atsakymas į Pirkėjo skundą pateikiamas per 3 darbo dienas.
7.2. Kiekvienas ginčas, nesutarimas, reikalavimas, kylantis ir susijęs su šiomis Taisyklės, jų galiojimu ar pažeidimu, sprendžiamas derybomis. Nepavykus susitarti, ginčas galutinai sprendžiamas Lietuvos Respublikos teisme, vadovaujantis Lietuvos Respublikoje galiojančiais įstatymais.
7.3. Kiekvienas vartotojas turi teisę patiekti skundą Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. paštu p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 852626751, interneto svetainėje www.vvtat.lt.

8. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS
8.1. Šios Taisyklės sudarytos vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais. Šių taisyklių pagrindu kylantiems santykiams taikoma Lietuvos Respublikos teisė.